21 Eylül 2012 Cuma

3 İDİOTS

Aslında biraz oldu bu filmi izleyeli ama hava böyle kasvetliyken ve Cuma akşamı için herhangi bir planı olmayanlar için güzel bir alternatif olabilir diye düşündüm.  Uzun zamandır keyifle izlediğim yegane filmdir kendisi. Aslında Bollywood filmleri genelde eğlenceli olur ama bunda hem eğlence hem de güzel mesajlar var. İletmek istediği mesajı o kadar güzel anlatıyor ki filmde, izlerken kendinizden geçmemeniz mümkün değil.

Üç farklı genç Hindistan'ın en ünlü mühendislik okuluna kabul edilir ve hikaye de böylelikle başlar. Arkadaşlığa, dostluğa, aşka ve iş dünyasına dair o kadar güzel mesajlar verir ki ister istemez aynayı  kendinize çevirerek kendinizle yüzleşmek zorunda kalırsınız. Para mı, aşk mı? Kariyer mi, arkadaşlık mı? Bu soruların cevaplarını o kadar güzel anlatıyor ki film, izlemeye doyamadım desem yeridir. Mükemmeli yakalamak için çalışırsan başarı zaten seninle olur. Ol iz well!!!

8 yorum:

Hamide... dedi ki...

ahahaha fotolar bile çok komik filmden hiiç şüphem yok :p

felsedeb( stylopunk) dedi ki...

bu tarz bi film arıyordum imdadıma yetiştin sağol :)

Eren dedi ki...

Tully'cim bu filmdi daha önce duymuştum ama izlememiştim, sen de beğendiğine göre güzel olmalı, izlemek isterim, paylaştığın için teşekkürler:)

∂єкσяαρѕυωαѕуση dedi ki...

Hafızamda iz bırakan güzel flimlerden biriydi gerçekten..

Tully dedi ki...

Hamidecim; gercekten süperdi film kesinlikle tavsiye ederim:))))

Tully dedi ki...

Felsedeb; fikir verebildiysem ne mutlu bana:))) kefili izlemeler..

Tully dedi ki...

Erencim; bana da kardesim tavsiye etmişti eğlenceli bı film arıyordum tam üstüne denk geldi, cok keyifliydi eminim sen de beğenirsin. Sevgilerle tatlım:))

Tully dedi ki...

Dekorapsuwasyon; beğenmediğinize sevindim acaba bende yeniden mı izlesem :)))
Sevgilerle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...