25 Temmuz 2011 Pazartesi

Candan Erçetin Konseri...

Most Açık hava konserlerinin bu yılki açılışı Candan Erçetin ile başlamış oldu ve hayranı olduğum bu kadının benim için ilk olan konserine gitme şansı yakaladığım için kendi adıma çok mutlu oldum.. Yıllardır hayranı olduğum bu kadının sesi hem kulaklarımızın pasını sildi hemde ruhuma ilaç gibi geldi diyebilirim.. Candan Erçetin konserde üç farklı kıyafetle çıktı ve üç elbise de bence muhteşemdi..Sesi, duruşu ve kişiliğiyle Türkiye'ye ve biz gençlere örnek  bir sanatçı. İyi ki gitmişim iyi ki yakından canlı performansını dinleme fırsatı bulabilmişim.. Sırada konserden bulanık da olsa çekebildiğim fotoğraflar..Ne yazıkki çok fazla fotoğraf çekebilme şansı yakalayamadım yakalasam da görüntü çok kaliteli değil ne yazıkki:(


Erçetin Konser açılışını siyah, abartıdan uzak ve  bence çok asil olan bu kıyafetle yaptı..


Koser alanı hıca hınç doluydu..İnsanın bu kadar seveni olması kadar güzel bir duygu yoktur sanırım..


İkinci aradan sonra bu açık gri, kendine özgü bir stili yansıtan yine çok hoş olan bu elbiseyle çıktı biz ileyicilerinin karşısına..
Ve kapanışı bu elbiseyle yapan Candan Erçetin.. Tabii totğrafta pek gözükmese de ben en çok bu elbisesini beğendiğimi söyleyebilirim..
Ayrıca kendisi de rumeli kökenli olduğu için sanırım biz rumeli göçmenlerinin çektiği sıkıntılardan azıcık da olsa konserinde bahsetmesi beni daha bir mutlu etti..

Teşekkürler Candan Erçetin..Bize o güzel sesinle yaşattığın güzel o dakilar için...Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...